Valtická 538, 691 44 Lednice na Moravě

tel. 519 340 161, mob. 739 682 040, email: skm.koleje.led@mendelu.cz

Vedoucí:

Zdena Jankovičová, tel. 519 324 775, mob. 604 266 966

Běžná provozní doba ubytovací kanceláře:

Pondělí−čtvrtek
8.00−11.00 a 12.00−14.00 h.
8.00−11.00 h.

Zvětšit mapu

Budova a pokoje
Koleje Petra Bezruče jsou umístěny v areálu Zahradnické fakulty a tvoří je dvě budovy vzájemně propojené společným vstupem – recepcí. Každá budova je tvořena dvěma bloky označenými písmeny A – B, C – D. Celková kapacita KPB je 298 lůžek na jedno, dvou a třílůžkových pokojích se společným sociálním zařízením tvořeným sprchovým koutem, umyvadlem, wc a kuchyňským koutem. Součástí areálu je i budova Zámečku, která je využívána k ubytování hostů univerzity a široké veřejnosti.

Parkování
V přímé blízkosti za budovami KPB jsou k dispozici parkovací místa.

Internet
Všechny pokoje jsou vybaveny internetovými přípojkami pro připojení studentů a zaměstnanců. Pro hosty je k dispozici volné wifi připojení ve vestibulu kolejí. Na budově Zámečku je k dispozici wifi připojení.

Společné zařízení
Na bloku A je k dispozici posilovna, pračky, sušička a sušárna jsou na bloku D. K zapůjčení na recepci je pak žehlička, žehlící prkno a vysoušeč vlasů.

Celoročně nabízíme ubytování pro širokou veřejnost na Zámečku a o prázdninách i na KPB.
Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme a těšíme se na Vaši návštěvu u nás.