AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ COVID-19

26. 8. 2021 - Bc. Iva Jarolínová

Na základě usnesení vlády č. 710 ze dne 16.8.2021 je každý student při nástupu na koleje povinen se prokázat jedním z následujících dokumentů:

1)      Platný certifikát o provedeném očkování proti covid-19

2)      Laboratorní potvrzení onemocnění covid-19 (ne starší než 180 dní)

3)      Test RT-PCR s negativním výsledkem na přítomnost viru SARS-CoV-2 (ne starší než 7 dní)

4)      Antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem (ne starší než 72 hodin).

Z důvodu urychlení ubytovacího procesu žádáme studenty, aby výše uvedené potvrzení zaslali nejpozději 24 hodin  před příjezdem na koleje na adresu recepce kolejí, na kterých mají rezervováno ubytování.

Provádění samotestů na místě z hygienických a kapacitních důvodů není přípustné.

Dále všechny neočkované ubytované studenty upozorňujeme na povinnost testování každých sedm (7) dní a to i pro ty, kterým uplynulo více než 180 dní od konce prodělání nemoci COVID-19. Testy si studenti zajišťují sami v certifikované laboratoři nebo on-line způsobem.

Další informace budou následovat, sledujte proto bedlivě náš web.