PROJEDNÁVÁNÍ SLEV PRO UBYTOVANÉ STUDENTY

25. 3. 2020 - Bc. Iva Jarolínová, vedoucí ubytovacích středisek MENDELU v Brně

Vedení univerzity se dohodlo s vedením SKM na slevách pro studenty, kteří jsou ubytováni na kolejích, ale vzhledem k současné situac se zde dlouhodobě nezdržují....

Studentům bude po dohodě s vedením univerzity poskytnuta 50% sleva na kolejné od 1. 4. do konce doby kdy je distanční výuka, nejpozději však do 30. 6. s tím, že student na pokoji po dobu než bude obnovena výuka nebude pobývat a nesmí v tomto období smlouvu vypovědět. Sleva bude poskytnuta na základě zaslání písemné žádosti, stačí emailem na adresu příslušné ubytovatelky z jednotlivých kolejí. Pokoj studentům tak po dobu platnosti smlouvy zůstává, své věci si tam mohou ponechat a buď si je po ukončení opatření přijedou vyzvednout nebo se na pokoje budou moci vrátit (pozn. závisí na nastavených opatřeních vlády). Tato sleva se nebude týkat studentů, kteří již vypověděli nebo případně v následujících dnech vypoví smlouvu na ubytování.