Uzavírání smluv na příští akademický rok

8. 4. 2019 - Bc. Iva Jarolínová

Od 8.4.2018 všichni studenti MENDELU, kteří již na kolejích v tomto akademickém roce bydlí, nemají neuhrazené pohledávky vůči SKM MENDELU  a mají složenou ubytovací kauci 3000,-Kč, mají možnost uzavřít smlouvu o ubytování  pomocí webového rozhraní ubytovacího systému ISKAM a to bez osobní návštěvy v ubytovací kanceláři. Zahraniční studenti se musí z důvodu kontroly osobních údajů a platností příslušných povolení k pobytu dostavit osobně do ubytovací kanceláře kolejí.

Uzavírání smluv na příští akademický rok 2019/2020

Studenti, kteří chtějí být ubytování na pokoji v páru (s osobou opačného pohlaví) se dostaví osobně do ubytovací kanceláře.

Kdo si může lůžko rezervovat

8.4. - 14.4. 2019

Aktuálně ubytovaní studenti MENDELU pouze na stávající lůžko

15.4. - 28.4. 2019