Aktuality ve stravování

18. 9. 2019 - Bc. Iva Jarolínová

V tomto článku naleznete informace o novinkách ve stravování v akademickém roce 2018/2019. Co je nového, co pro Vás připravujeme....

  • V letošním akademickém roce pro Vás chystáme nabídku balených jídel. Jsme nyní ve fázi schvalovacího procesu ze strany KHS. Jakmile budeme mít veškeré potřebné certifikáty, budeme balenou stravu prodávat na našich bufetech. Předpoklad zavedení únor 2019!
  • Hlavní vývařovna v areálu J.A.Komenského je nově vybavena zařízením pro přípravu jídel procesem konfitování a „sous vide“. Chutná Vám maso upravované touto metodou? Podělte se s námi o zkušenosti, Váš názor nás zajímá. Máte-li nějakou inspiraci nebo chuť na konkrétní jídlo, neváhejte a kontaktujte nás. Bude-li to v našich silách a možnostech velkokapacitního stravování, rádi Vám vyhovíme.
  • Zaměstnanecká jídelna:Upozorňujeme zaměstnance, kteří chodí na obědy do pavilonu O na Zemědělské v pozdějším čase, na objednávkový systém. Neváhejte a využijte možnost objednat si Vaše oblíbené jídlo, abyste o něho nepřišli, když nestíháte být na místě v době otevření jídelny. 

Doporučujeme:

Pro zrychlení front u pokladen v menze X doporučujeme všem studentům využít platbu svojí ISIC kartou. V rámci loajality k čekajícím si dobijte kartu jedním z těchto způsobů mimo pokladnu:

    

 

Návod pro dobití konta 

 

-          Prostřednictvím platebního terminálu umístěného ve studovně v přízemí pavilonu X 

Děkujeme za všechny čekající, kterým chladne jídlo na tácu při čekání na pokladnu.

Tým pracovníků menzy X